1e paal geslagen voor verbouwing en uitbreiding clubhuis!

Afgelopen maandag 30 november is de eerste paal de grond ingeslagen voor de verbouwing en uitbreiding van het nieuwe clubhuis Tempo.

SVRijnstreek zal ook hier zijn toekomstige wedstrijden spelen en gebruik maken van de faciliteiten van het nieuwe clubhuis! Door de fijne samenwerking met Tempo is het mogelijk geworden om een eigen opslag te krijgen, gebruik te maken van de nieuwe frisse kleedkamers en kantine! Het is mooi om te zien dat sportverenigingen door nauw samen te werken met hulp van bedrijven en gemeente tot een mooi gemeenschappelijk doel komen en alle sporters hier baat bij hebben.

Hier een link met het verslag van Tempo over deze toch bijzondere dag; http://www.kvtempo.nl/home/nieuws/eerste-paal-nieuw-clubgebouw-kv-tempo-2

We kijken er naar uit!